Будівництво водогону

  • 696

    5 лютого на базі Визирської ОТГ відбулося спільне засідання очільників трьох об’єднаних територіальних громад Одеського району: Визирської,  Красносільської і Доброславської стосовно будівництва водогону на території громад. На зустрічі також були присутні депутат Одеського району  Сиротюк Р. М. і депутат Одеської обласної ради Кутателадзе О. Д.

   У 2017 році керівниками громад було підписано Меморандум про співпрацю щодо будівництва водогону через села Іванове – Першотравневе - Доброслав.  Проте з того часу відбулися зміни в адміністративно-територіальному поділі і с. Першотравневе тепер входить до складу Визирської ОТГ, тому сторони зустрілися для досягнення консенсусу щодо продовження роботи над будівництвом даного  водопроводу, який дасть можливість якісного постачання води до жителів вищеперелічених громад.

   У результаті було підготовлено проект тристороннього договору про співпрацю, який найближчим часом буде підписано. Реалізація даного проекту передбачає тристороннє співфінансування із залученням коштів  державного бюджету.

Фото без описуФото без опису