В Одеській області відбувся Чемпіонат з боксу серед юніорів 2008-2009 років народження

  • 413

Фото без опису🥊 З 8 по 11 лютого 2024 року в Одеській області відбувся Чемпіонат з боксу серед юніорів 2008-2009 років народження! 💥

Більше ста талановитих спортсменів взяли участь у цих заходах, демонструючи свої вміння та пристрасть до боксу. Наша Доброславська ДЮСШ здобула заслужене перше місце у загальнокомандному заліку, завоювавши 4 золоті медалі, 1 срібну та 4 бронзові.

Всі чемпіони змагань увійшли до складу збірної команди Одеської області та представлятимуть наш регіон на Чемпіонаті України серед юніорів.

Зазначимо, що Федерація боксу Одеської області займає лідерські позиції у досягненні високих результатів та розвитку боксу в країні!

Вітаємо всіх учасників змагань та їхніх талановитих тренерів! 🎉

Фото без опису